/* Heybeliada'da Keyifli Bir Mola! — Heyamola Restaurant

Heybeliada’da Keyifli Bir Mola!

Prens Adalarının en mütevazı, en yeşil adası olan Heybeliada’da gezintiye çıktıktan sonra en çok sorulan sorulardan biri de nerede mola vereceksiniz sorusudur. Birbirinden keyifli alternatifleri olan Heybeliada’da en meşhur yerler arasında ve en keyifli molaların adresi Heyamola Restoranımızdır.

Hem merkezde hizmet vermemiz, hem de et-balık-zeytinyağlı yemek çeşitlerimizle her zaman vazgeçilmez tatları birleştirdiğimiz menümüzle yine kendi konseptimizi oluşturduğumuz iç mekan dekorasyonumuz eşliğinde keyifle vakit geçireceksiniz. Tabi Heyamola restorana geldiğinizde rakı-balık keyfinizi tamamlayacağınız Adem Kılıç şefin elleriyle hazırlanmış muhteşem mezelerimizin de tadına bakmadan ayrılamayacaksınız.

Restoranımızda özellikle yaz aylarında canlı müziğe de yer verdiğimiz için akşamlarımız diğer mekanlara göre daha da ilgi görmektedir. Heyamola restoranda canlı müzik ya da sizler için seçtiğimiz ezgiler eşliğinde hem yemeğinizi keyifle yiyecek hem de dost sohbetlerinizi kendi evinizde hissiyle yapacaksınız. Tabi mekanımızın sabah kahvaltısı da oldukça bilinmektedir. Van kahvaltısının farklı bir konseptle sunulduğu mekanımız özel gruplarınızla brunch yapabileceğiniz de bir mekan olma özelliğini de koruyor. Çünkü Heybeliada’da kahvaltı konseptinin en çok ilgi gördüğü mekanların başında gelmekteyiz. 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by